Instruktor Nauki Jazdy - Aplikacja Do Nauki Na Egzamin / Baza Pytań

Testy dla Instruktora Nauki Jazdy

tel. 513 363 363

Pobierz Aplikacje

Aplikacja do pobrania z Google Play
1

OKOŁO 2000 PYTAŃ

Tylko pytania egzaminacyjne, aktualizowane po każdym egzaminie i na bieżąco weryfikowane
2

PRZEJRZYSTY INTERFEJS

Dzięki sugestią użytkowników nasz panel jest przyjazny i intuicyjny dostosowany do wymagań klientów
3

AKTUALIZACJE

Dla użytkowników bezpłatne i regularne aktualizacje bazy pytań oraz oprogramowania
4

DZIAŁY Z NAUKĄ

Opcja w Aplikacji umożliwiająca wybór tematu nauki z zakresu materiału egzaminacyjnego
5

EGZAMIN

Opcja umożliwiająca symulację egzaminu państwowego i kontrole postępów w nauce
6

KONKURENCYJNA CENA

Już od 150 zł

CO NAS WYRÓŻNIA:

pytania dla kategorii A,B,C,C+E,D dla wszystkich użytkowników

 pytania z załączoną grafiką tak jak na egzaminie państwowym

podział na konkretne działy tematyczne

atrakcyjny interfejs ułatwiający naukę

rzetelne aktualizacje co kilka dni

możliwość nauki w trybie on-line i off-line

 dostęp do bazy pytań za pomocą apki lub PC

stałe rozwijanie apki o kolejne funkcje

 stały kontakt z klientami pod nr 513 363 363

Dlaczego warto wybrać naszą aplikację?

Przedstawiamy Państwu naszą aplikacje INSTRUKTOR NAUKI JAZDY. Jest to bardzo pomocne oprogramowanie umożliwiające przygotowanie się do egzaminy na instruktora nauki jazdy. Nasza aplikacja skierowana jest do osób, które chcą przygotować się dobrze do egzaminu państwowego. Zapewne będzie to także dobre narzędzie dla wszystkich instruktorów pragnących utrwalać wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu.

Nasza aplikacja jest stale rozwijana i aktualizowana. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi użytkownikami staramy się uzupełniać i aktualizować jej zawartość po każdym egzaminie. Pytania jakie znajdą Państwo w naszym oprogramowaniu w pełni zawierają zakres merytoryczny egzaminu i stanowią bazę pytań jakie dotychczas pojawiały się w testach egzaminacyjnych.

Baza zawiera około 2000 pytań testowych i jest stale rozwijana. Warto dodać, że ze względu na zakres materiału jest to również dobre narzędzie dla osób przygotowujących się do egzaminów instruktorskich i egzaminatorskich na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Aplikacja dla kandydatów na instruktorów oraz kandydatów na wykładowców i wykładowców nauki jazdy

Aplikacja umożliwia tryb nauki oraz symulacje egzaminu państwowego.

Zawiera bazę około 2000 pytań egzaminacyjnych jakie do tej pory pojawiały się na egzaminie.

Oprogramowanie jest stale rozwijane i uzupełniane o nowe pytania.

Wybierz swój plan

dostęp 6 miesięcy

150 zł

dostęp 12 miesięcy

250 zł

EGZAMIN W APLIKACJI JEST OCENIANY ZGODNIE Z ZAPISAMI ROZPORZĄDZENIA

7 pytań o wartości 3 pkt
6 pytań o wartości 2 pkt
7 pytań o wartości 1 pkt

Każde pytanie ma trzy odpowiedzi, z których co najmniej jedna jest prawidłowa. Czas trwania testu to 30 minut. Należy zdobyć 34 z 40 pkt

Opinie użytkowników

Fantastyczna aplikacja! Przygotowywałem się z nią do egzaminu na instruktora nauki jazdy i zdałem. Opcja egzaminu pozwala na bieżąco śledzić postępy w przyswajaniu wiedzy. Sprawdziłem i gorąco polecam wszystkim kandydatom na instruktorów nauki jazdy.

Marek

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony. Myślałem, że taka metoda nauki (z telefonem w ręku) się u mnie nie sprawdzi. A jednak! Egzamin instruktorski zdany i jestem przekonany, że w dużym stopniu dzięki wspomnianej aplikacji.

Paweł

Rzadko rozstaję się z telefonem (chyba jak większość osób obecnie) i ta aplikacja była dla mnie najlepszą opcją nauki do egzaminu na instruktora nauki jazdy. Zawsze “pod ręką”, pytania, przepisy i całe mnóstwo innych informacji do wglądu. Bardzo polecam! Sprawdziłam i u mnie przyniosło to rezultat w postaci zdanego egzaminu.

Natalia

Przyznaje, że aplikacja była moim głównym “narzędziem” do nauki teoretycznych zagadnień. Dzięki temu egzamin na instruktora nauki jazdy poszedł mi celująco i dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam tę aplikację każdemu, kto chce solidnie przygotować się do egzaminu oraz kontrolować stan swojej wiedzy poprzez opcję egzaminu.

Andrzej

Najlepsza aplikacja zawierająca aktualne materiały dla instruktorów nauki jazdy. Zawiera komplet wszystkich pytań wraz z dokładnymi odpowiedziami. Wszystko przedstawione w sposób bardzo czytelny, jasny i zrozumiały. Aplikacja działa świetnie – nie zacina się, działa także na starszych modelach telefonów. Mogę jedynie polecić jeśli tak jak ja szukasz materiałów dla instruktorów nauki jazdy – tutaj znajdziesz je wszystkie.

Robert

Jak wygląda egzamin na instruktora nauki jazdy to każdy wie. Liczy się wiedza i refleks. Uważam, że aplikacja spełnia swoje zadanie: pomaga przyswoić w łatwy i przystępny sposób odpowiedzi na ponad 1500 pytań, które musi znać każdy instruktor nauki jazdy. Nie jest to trudne ale potrzeba ciągłej nauki, powtarzania odpowiedzi. Myślę, że każdy kto korzysta regularnie z telefonu będzie bardzo zadowolony. W przystępnej cenie mamy kompleksową aplikację, która pomoże zdać egzamin na instruktora nauki jazdy.

Łukasz

Egzamin na instruktora nauki jazdy w 2021 zawiera jeszcze więcej pytań, które należy zapamiętać. A na odpowiedź mamy tylko chwilę. Dlatego tak ważne jest utrwalanie wiedzy. Wykupiłam dostęp do aplikacji – i jestem w pełni zadowolona. Otrzymałam kompleksowe wsparcie, które solidnie przygotowuje do egzaminu na instruktora nauki jazdy. Aplikacja jest stale rozwijana. Nauka z aplikacją jest bardzo prosta – a każdy przecież spędza dużo czasu z telefonem komórkowym. Wystarczy, że regularnie będziemy z niej korzystali i przeglądali pytania i odpowiedzi na egzamin instruktora nauki jazdy. To wszystko. 

Ania

Przygotowanie do egzaminu jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wykupić dostęp do aplikacji i zacząć korzystać. Aplikacje cechuje przejrzysty interfejs i jest podzielona na kategorie Szkolenie i egzaminowanie, technika jazdy – obsługa pojazdu a także przepisy ogolne, wszystkie kategorie a także metodyka i psychologia. Myślę, że tę cenę aplikacja oferuje bardzo dużo i z pewnością pomoże w przygotowaniach do egzaminu na instruktora nauki jazdy.

Maciej

Baza zawiera ponad 2000 pytań testowych i jest stale rozwijana.

PRZEPISY OGÓLNE

SZKOLENIE I EGZAMINOWANIE

TECHNIKA JAZDY I OBSŁUGA POJAZDU

METODYKA I PSYCHOLOGIA

kat. A, B, C, C+E, D

Jak to działa?

1

Ściągnij i zainstaluj aplikacje

2

Skontaktuj się z nami

3

Ucz się i zdaj egzamin

Instruktor nauki jazdy egzamin - FAQ

To może okazać się wyjątkowo proste. Wystarczy pobrać naszą aplikację, wybrać plan półroczny lub roczny, zalogować się do systemu i rozpocząć naukę. Systematyczność i regularne symulacje egzaminu państwowego w znacznym stopniu pomogą w zaliczeniu egzaminu państwowego na instruktora nauki jazdy. Dzięki naszej aplikacji, która została zaprojektowana w intuicyjny sposób łatwo zapoznasz się z pytaniami a także wszelkimi przepisami i działami z nauką.

Obecnie w bazie naszej aplikacji jest około 2000 pytań egzaminacyjnych. Pytania te są stale aktualizowane po każdym egzaminie państwowym. Pytań jest bardzo dużo i nie w sposób nauczyć się odpowiedzi na pamięć, dlatego uważamy, że ciągła nauka i powtarzanie, systematyczność pozwoli na zaliczenie egzaminu na instruktora z wynikiem pozytywnym.

Oczywiście. Nasza aplikacja zawiera bazę około 2000 pytań egzaminacyjnych, które są aktualizowane po każdym egzaminie. Każde z pytań jest na bieżąco weryfikowane. Oznacza to, że każda osoba, która wykupuje dostęp do aplikacji otrzymuje kompleksowy, aktualny zestaw pytań egzaminacyjnych znacznie ułatwiających zdanie egzaminu na instruktora nauki jazdy. Nasza aplikacja została podzielona na kategorie, które ułatwiają naukę w konkretnym dziale. Coraz więcej instruktorów jazdy uznaje naszą aplikację jako ‘niezbędnik instruktora nauki jazdy’.

Tak i to w znacznym stopniu. Wielu instruktorów nauki jazdy chwali naszą aplikację i jej regularne aktualizacje pytań. Dodatkowo aplikacja umożliwia nie tylko tryb nauki ale także oferuje symulację egzaminu państwowego. Kupując dostęp do aplikacji (już od 150zł) możesz doskonalić swoją wiedzę i symulować egzamin państwowy bez limitu czasu. Taki trening pozwala nie tylko ugruntować i utrwalić wiedzę ale także zmierzyć się ze stresem i goniącym czasem, który towarzyszy podczas egzamin Państwowego.

Jak to działa?

1

Ściągnij i zainstaluj aplikacje

2

Skontaktuj się z nami

3

Ucz się i zdaj egzamin

Aktualności

Cover for Aplikacja Testy Instruktor NAUKI JAZDY
909
Aplikacja Testy Instruktor NAUKI JAZDY

Aplikacja Testy Instruktor NAUKI JAZDY

Aplikacja przeznaczona dla kandydatów na instruktorów i instruktorów oraz dla kandydatów na wkł

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Szanowni Państwo

Poniżej znajdą Państwo link do najnowszej wersji apki. Znajdziecie w niej takie nowe funkcje jak:

- zakładka TRUDNE PYTANIA gdzie możecie Państwo wrzuć pytania do których chcecie wracać i sprawiają Wam problem

- możliwość powiększania tekstu wszystkich opracowanych konspektów

W związku z tym, że od miesiąca nie możemy doczekać się aktualizacji nowej wersji w sklepie Google Play na obecną chwilę nowa wersja apki będzie dostępna tutaj.

Należy odinstalować aktualną wersje aplikacji na urządzeniu i zainstalować nową wersję z linku poniżej.

drive.google.com/file/d/1d4xlK7nGY0MPZl-XLjJcPk0WphEAlB-m/view?usp=sharing

Przepraszamy za utrudnienia ale nie jest to zależne od nas.

Pozdrawiamy
... See MoreSee Less

Szanowni Państwo

Poniżej znajdą Państwo link do najnowszej wersji apki. Znajdziecie w niej takie nowe funkcje jak:

- zakładka TRUDNE PYTANIA gdzie możecie Państwo wrzuć pytania do których chcecie wracać i sprawiają Wam problem

- możliwość powiększania tekstu wszystkich opracowanych konspektów

W związku z tym, że od  miesiąca nie możemy doczekać się aktualizacji nowej wersji w sklepie Google Play na obecną chwilę nowa wersja apki będzie dostępna tutaj.

Należy odinstalować aktualną wersje aplikacji na urządzeniu i zainstalować nową wersję z linku poniżej.

https://drive.google.com/file/d/1d4xlK7nGY0MPZl-XLjJcPk0WphEAlB-m/view?usp=sharing

Przepraszamy za utrudnienia ale nie jest to zależne od nas.

Pozdrawiamy

Komentarze

Witam! Nie da się pobrać aplikacji. Odmowa dostępu 🙁

2 miesiące temu
Aplikacja Testy Instruktor NAUKI JAZDY

... See MoreSee Less

Komentarze

Serdecznie polecam apkę. Dzięki apce zdałem perfekcyjnie egzamin

Pozdrowienia dla Pana Krystiana M..

Szanowni Państwo
Właśnie dodaliśmy do apki nową funkcję o nazwie TRUDNE PYTANIA. Opcja ta umożliwia zaznaczanie pytań, z którymi mamy problem. Zaznaczone pytania kopiowane są do oddzielnego folderu gdzie można je przeglądać i ćwiczyć tylko te pytania, w których robimy błędy.

Teraz czekamy aż nowa wersja będzie dodana przez Google do sklepu Google Play.
W tym tygodniu będzie już dodany komplet podstaw prawnych i komentarzy do wszystkich pytań testowych w zakładce SZKOLENIE I EGZAMINOWANIE.
W opracowaniu już komentarze i podstawy prawne do pytań w zakładce PRZEPISY OGÓLNE.

Pozdrawiamy

P.S. Aplikacja aktualizuje się automatycznie - czasami jednak potrzebne jest jej przeinstalowanie. Poinformujemy Państwa jak w sklepie Google Play będzie już nowa wersja.
... See MoreSee Less

Szanowni Państwo
Właśnie dodaliśmy do apki nową funkcję o nazwie TRUDNE PYTANIA. Opcja ta umożliwia zaznaczanie pytań, z którymi mamy problem. Zaznaczone pytania kopiowane są do oddzielnego folderu gdzie można je przeglądać i ćwiczyć tylko te pytania, w których robimy błędy. 

Teraz czekamy aż nowa wersja będzie dodana przez Google do sklepu Google Play.
W tym tygodniu będzie już dodany komplet podstaw prawnych i komentarzy do wszystkich pytań testowych w zakładce SZKOLENIE I EGZAMINOWANIE. 
W opracowaniu już komentarze i podstawy prawne do pytań w zakładce PRZEPISY OGÓLNE.

Pozdrawiamy

P.S. Aplikacja aktualizuje się automatycznie - czasami jednak potrzebne jest jej przeinstalowanie. Poinformujemy Państwa jak w sklepie Google Play będzie już nowa wersja.

Komentarze

Super opcja, dziekuje

O to mi chodziło

WIĘCEJ

Kontakt

Tel. 513 363 363

kontakt@instruktornaukijazdy.pl

Rentservis Sp. z o.o.

Przed wysłaniem wiadomości proszę o sprawdzenie dokładnie wpisanego emaila i ewentualnego numeru telefonu.